İmplant Yaptıranların Yorumları Gerçek Hasta Yorumlarına Göz Atın
implant yaptıranların yorumları

İmplant Yaptıranların Yorumları – Gerçek Hasta Yorumlarına Göz Atın

Günümüzde, pek çok insan diş kaybı sorunuyla mücadele etmektedir. Bu problem, insanların kendilerini özgüvensiz hissetmelerine ve rahatsızlık duymalarına sebep olabilmektedir. İşte tam da bu nedenle, implant tedavisi günümüzde oldukça popüler bir çözüm haline gelmiştir. Bu noktada, implant yorumları ve implant yaptıranların yorumları da oldukça önemlidir. Bu yazımızda, doğrudan implant yaptıranların yorumlarına yer vererek, bu tedavi yönteminin nasıl işlediği, ne kadar başarılı olduğu ve hangi durumlarda faydalı olduğunu mercek altına alacağız. Detaylar Aşağıda !

İmplant Yaptıranlar : “Sabit, Güvenli ve Estetik”

İmplant diş tedavisi, diş eti altına yerleştirilen yapay bir diş köküdür. Tedavi, lokal anestezi altında yapılan bir cerrahi müdahale ile gerçekleştirilmektedir. Ayrıca bu tedavi yönteminde amaç, diş kaybı yaşayan kişilere doğal bir diş görünümü sağlayarak özgüvenlerini arttırmaktır. Ayrıca, kaybedilen çiğneme fonksiyonunu yeniden geri kazanılmasının sağlanmasıdır.

İmplant yaptıranların yorumları genellikle olumlu olmaktadır. İmplantlar, kaybedilen bir dişin yerine yerleştirilen ve çene kemiğine entegre edilen yapay diş kökleridir. İmplantların çeşitli avantajları vardır, bunlar ;

  • doğal dişlere benzerlik
  • konforlu kullanım
  • kalıcılık ve kemiğe desteğin korunması.

Bu nedenlerden dolayı, implant yaptıranlar genellikle memnuniyetle sonuçlanan bir deneyim yaşamaktadırlar.

Birçok hastanın implant tedavisi sonrası geri bildirimleri oldukça olumludur. Hastalar, özellikle implant tedavisinin doğal bir diş görünümü sağlaması, kaybedilen çiğneme fonksiyonunu yeniden kazandırması ve özgüveni arttırması nedeniyle memnun kalmaktadırlar. Bazı implant yaptıranların yorumları arasında, implantların estetik görünüme sahip olduğu ve doğal dişlerle benzerlik gösterdiği belirtilirken, bazıları ise implantların rahat bir kullanım sunduğu ve diğer diş protezlerine kıyasla daha iyi bir seçenek olduğunu ifade etmektedirler. Ayrıca, implantların sağladığı sabitlik, güvenlik ve dayanıklılık gibi özellikler de vurgulanmaktadır. Ancak, her hasta farklı olduğu için, implant tedavisinin uygunluğunu ve doğru bir tedavi planlamasını belirlemek için bir diş hekimine danışmak önemlidir. İmplant yaptıranların yorumları doğru bilgi edinilmesi için faydalı olabilirken, profesyonel bir hekim görüşüne başvurmak da önemlidir.

İlginizi Çekebilir : Vidalı Diş İmplant Hakkında Tüm Gerçekler !

İmplant Yaptıranların Yorumları

Sevgili Nesrin Hanım Şöyle Söylüyor ;

İmplant yaptıranların yorumları arasında Nesrin hanım, “ Referans aracılığıyla geldiğim DentallAid diş kliniğinde diş eksikliği yaşadığımdan dolayı buraya geldim. Steril ve sıcak kanlı bir şekilde karşılandim. Cerrahın profesyonelliği ilk asama da implant dış tedavisinden korksam da cerrahin beni rahatlatması gerçekten inanılmazdi. 10 adet implant diş tedavisi uygulandı. Ayrıca 3 ay beklemem gerektiği ve gecici protezle bu 3 ayı geçirmem söylendi. Söylenenlere harfiyen uydum. Sadece toplum içerisine girdiğimde geçici protez dişlerimi kullandım. Onun dışında ağız hijyenime özen gösterdim. Bir kaç fazla kilo vererek tabi ki. Tedavim için tam tamına 3 ay 1 hafta bekledikten sonra zirkonyum diş kaplama tedavisi uygulandı. Ve gerçekten kullanışlı dişlere ve güzel bir gülüşe sahip oldum. Her şey inanılmazdı. Emeği geçen herkese gerçekten içten teşekkür ederim Ağız ve diş problemi olan herkes işini iyi yapan bu liyakatli insanlardan hizmet almalı çok çok teşekkürler!! 🙂 ”

Sevgili Ayşe Hanım Şunları Söylüyor ;

İmplant yaptıranların yorumları arasında Ayşe hanım, “Eşimin implant tedavisi çok ilgi ve özen ile yapıldı. En küçük ayrıntıya kadar dikkat edildi. Klinikten çok memnun şekilde ayrıldık. Sıcak karşılamanızdan, tedavinize kadar gösterdiğiniz ilgi ve alaka için teşekkür ederiz.”

Sevgili Murat Bey Şunları Söylüyor ;

İmplant yaptıranların yorumları arasında Murat bey, “28 adet zirkonyum kaplama ve 4 adette implant tedavisi yaptırdım. Dişlerimden gayet memnunum . Kliniğe ait laboratuvar sistemiyle tedavimi gayet hızlandırdı ve yeni dişlerime sahip oldum. Gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz bir klinik her şey için çok teşekkürler !”

Sevgili Barış Bey Şunları Söylüyor ;

İmplant yaptıranların yorumları arasında Barış bey, “Diş etlerimde çekilmeler yaşıyordum ve diş eksikliklerimde vardı . 4 eksik dişim vardı. 4 adet implant tedavi ve diğer dişlerimde olan gülüşümdeki problemden kaynaklı 14 adet zirkonyum kaplama tedavisi uygulattım. İmplant tedavim 2 ay sonra tam anlamıyla bitecek. Klinik ortamı çok samimiydi. implant tedavisi hakkında uzun sürecek zannetmiştim. 10 dakika içerisinde ameliyat sona erdi. Hiç bir şey hissetmedim. Cerrahi işlem bittikten sonra ilaç yazdı. Doktor hafif ağrılarım olsa da ağrı kesici içtikten sonra ağrımda kalmıyor her şey için çok teşekkürler !!”

Sevgili Sedat Bey Şunları Söylüyor ;

İmplant tedavisi ve zirkonyum kaplamamı yaptırdım. Düzenli kontrollerime devam ediyorum kendilerine teşekkür ederim.

Sevgili Marc Şunları Söylüyor ;

“Herkese merhaba,
İstanbul’daki tüm Dentallaid ekibine profesyonellikleri, değerli tavsiyeleri, manevi destekleri ve şaşmaz verimlilikleri için özellikle teşekkür etmek istiyorum.
12 implant yaptırdım, tüm ağzımı yeniden yaptırdım, şimdi yeniden yaşıyorum, benim için ikinci bir doğum, tüm bunlar beni gülümsetiyor ve bununla gurur duyuyorum.
Artık harika dişlerimi göstermekten utanmıyorum.
Bu kliniği küçük diş işleri için bile herkese tavsiye ederim.
Teşekkürler dentallaid ekibi, bulunan gülümseme için kalbimin derinliklerinden teşekkür ederim.
Fransa’dan Marc Benamzal.”

Daha fazla yorum için lütfen tıklayın !

Sonuç olarak, implant yaptıranlar için diğer kişilere aktarılabilen en iyi şey, bu sürecin ne kadar kolay ve acısız olduğudur. Yapılan işlem sonrasında yorumları iletişim ağlarında paylaşan pek çok insanın söylediği gibi, implant diş tedavisi gerçekten de çok basit bir işlem ve sonucunda muhteşem bir gülüş elde etmek mümkün. Eğer siz de bu deneyimi yaşamak istiyorsanız, hemen kliniğimiz ile iletişime geçebilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

implant yaptiranlarin yorumlari

Ayrıca, implant yaptıranların yorumları sosyal medya platformlarında da oldukça yaygındır. Kendiniz için yapacağınız bir araştırma sonrasında, implant yaptıranların neden bu kadar olumlu yorumlar yaptığını anlayacaksınız. İmplant diş tedavisi, diş kaybı yaşayan insanlar için harika bir çözüm sunmakta ve doğru bakım yapıldığı takdirde, ömür boyu kullanılmaktadır.

Dentallaid Diş Kliniği olarak, implant işlemi konusunda uzman bir ekibimiz bulunmaktadır. Siz de harika bir tecrübe yaşamak için hemen bizimle iletişime geçin! Diğer kişilerin yorumlarına kulak verin ve tedirginliklerinizi ortadan kaldırın. Bizim uzman ekibimizle birlikte size özel çözümler sunarak, implant yaptırmak için doğru zamanın geldiğini göreceksiniz! Haydi, kendinize ve gülüşünüze bir şans verin. Dentallaid Diş Kliniği olarak, sizlerin sağlıklı ve mutlu bir gülümseme ile hayatınızı devam ettirmenizi amaç ediniyoruz. Hemen bizi arayın ve güzel bir tebessüm için ilk adımı atın!

AYRICA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Komple Diş Nasıl Yapılır ?

Sıkça Sorulan Sorular

İmplant zor bir işlem mi?

İmplant işlemi diğer diş tedavilerine göre daha uzun sürer ve cerrahi bir işlemdir. Uzman bir diş hekimi tarafından gerçekleştirildiğinde başarı oranı oldukça yüksektir.

İmplant diş çok can acıtır mı?

İmplant işlemi anestezi altında yapılır, bu nedenle işlem sırasında ağrı ve acı hissedilmez. İşlem sonrasında hafif bir ağrı veya hassasiyet hissedilebilmektedir. Ancak bu durum genellikle ağrı kesiciler ile kontrol altına alınabilir.

İmplant korkulacak bir şey mi?

İmplant işlemi herhangi bir cerrahi işlem gibi korkutucu gelebilir, ancak işlemin yapılacağı alan lokal anestezi ile uyuşturulduğundan dolayı ağrı hissedilmez ve işlem sonrası ağrı genellikle hafiftir.

İmplantın çabuk iyileşmesi için ne yapılmalı?

Tampon ameliyatının yapıldığı bölgede hafif bir basınç uygulamak, implant bölgesinin ilk 24 saatteki iyileşme süreci için son derece önemlidir. İyileşmenin hızlı ve sorunsuz olması için, bu süre boyunca tükürmekten, dişlerinizi fırçalamaktan ve ağzınızı çalkalamaktan kaçınmanız gerekmektedir. Bu özenli davranışlar, implant yerinin kısa bir sürede tamamen iyileşmesine yardımcı olacaktır.

WhatsApp ile Ücretsiz Danışmanlık Hattı

+90 545 956 43 79

+90 545 956 43 79

Bir sorunuz mu var? Bizi hemen arayın

info@dentallaid.com

Bize e-posta gönderin

+90 545 956 43 79

Online Whatsapp Hattımız

WhatsApp'tan Yazın.