Yerli İmplant Yaptıranların Yorumları - Dentallaid
yerli-implant-yaptıranların-yorumları

Yerli İmplant Yaptıranların Yorumları

İmplant tedavisi, diş kaybı yaşayan hastalar için oldukça etkili bir çözüm sunar. Son yıllarda ise yerli implantlar, Türkiye’deki hastalar arasında popüler hale gelmiştir. Peki, yerli implant yaptıranların deneyimleri nasıl? Hastalardan gelen şikayet var mı? Bu makalede, Türkiye’deki yerli implant yaptıranların yorumları inceleyeceğiz. Ayrıca, yerli implantların avantajları ve dezavantajları da ele alacağız. İşte detaylar!

Yerli İmplant Nedir?

yerli-implant-yaptiranlarin-yorumlari-sikayet

Diş implantları, diş kaybı yaşayan hastalara uygulanan bir tedavidir. Bu işlem, yapay diş köklerinin doğrudan çene kemiğine yerleştirilmesi ile gerçekleştirilir. Bu sayede, kaybedilen dişin yerini alan yapay bir diş takılabilir.

Yerli implantlar, yerli üreticiler tarafından üretilen diş implantlarıdır. Diğer ülkelerdeki implantlara göre daha ekonomik olmaları nedeniyle, son yıllarda Türkiye’de giderek popüler hale gelmiştir.

Yerli İmplant Yaptıranların Avantajları Nelerdir?

  • Yüksek kaliteli malzemeler: Yerli implantlar, yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Bu nedenle, dayanıklı ve uzun ömürlü bir çözüm sağlamaktadır.
  • Ekonomik fiyatlar: Diğer uluslararası markaların implantlarına kıyasla yerli implantlar daha ekonomik bir seçenektir. Bu nedenle, daha uygun maliyetli bir tedavi seçeneği arayan hastalar için idealdir.

Yerli İmplant Yaptıranların Dezavantajları Nelerdir?

  • Daha az yaygın: Yerli implantların çoğu henüz uluslararası markaların popülaritesine sahip değillerdir. Bu nedenle, bu implantları yapan klinik sayısı daha azdır.
  • Daha az seçenek: Uluslararası markaların implantlarına kıyasla, yerli implantların seçenekleri daha sınırlıdır. Bu nedenle, farklı ihtiyaçlara sahip olan hastalar için uygun bir seçim olmayabilir.

İmplant Tedavisinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

İmplant tedavisi uygulayan kliniklerin belirli standartları karşılaması gerekmektedir. Bu nedenle, hastaların tedavi öncesi doktorlarının geçmişte yaptığı işlemleri, başarı oranlarını ve kullanılan malzemeleri sorgulaması önemlidir. Ayrıca, hijyen kurallarına uyulması da tedavinin başarısı açısından kritik öneme sahiptir.

Yerli İmplant Yaptıranların Yorumları

Özellikle yerli implant yaptıran hastaların yorumlarına bakıldığında genellikle memnuniyetlerini dile getirmekteler. Yerli implantların kalitesi ve fiyat-performans oranı genellikle yüksek bulunmaktadır. Aşağıda bazı hastaların yerli implantlar hakkındaki yorumlarına yer verilmiştir:

Emre Yüksel : “İmplant yaptırmayı uzun süredir düşünüyordum. İnternette bir çok klinikte araştırma yaptım. Dentallaid ailesiyle bu şekilde tanıştım. Süreç boyunca çok ilgiliydiler, aklıma takılan tüm soruları yanıtladılar. Bana implant tedavisi için yerli ve yabancı seçeneklerini sundular. Avantaj ve dezavantajlarını dinledikten sonra yerli implant yaptırmaya karar verdim ve son derece memnunum. Teşekkürler Dentallaid..”

Damla Tüylü: “Dişlerimdeki eksikleri yerli implantlar ile tamamlattım ve sonuçtan çok memnun kaldım. Uygun fiyatlı olması benim için önemli bir faktördü ve yerli implantlar bu konuda beklentilerimi karşıladı.”

Ali Ekber Yılmaz: “İlk başta yerli implant yaptırmayı düşünmedim. Ancak, doktorum Muhammet’ in önerisi üzerine yerli implanta karar verdim. İmplant tedavisi sonrası 3 aylık süre çok çabuk geçti. Gülümsememi herkesten gizliyordum Şimdi ise yeni dişlerimi herkese gösterebiliyorum.”

İlginizi Çekebilir: Gerçek Hasta Yorumlarına Gözatın.

Yerli ve Yabancı İmplant Fiyatları Hesaplama Robotu


1


Yerli implantlar, Türkiye’deki diş eksikliği sorunu yaşayan hastalar için uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli seçenekler sunmaktadırlar. Yerli implantların kalitesi konusunda pek çok hasta çekinceli olabiliyor ancak, yerli implant yaptıran hastaların yorumlarından da görüleceği üzere genellikle memnuniyetlerini dile getirmekteler. Her hasta için farklı tedavi seçenekleri mevcut olabilmektedir. Ancak, yerli implantlar diş eksikliği olan hastalar için en popüler ve etkili seçeneklerden biridir. Eğer sizde implant diş tedavisi olmak istiyorsanız, aşağıdaki butondan kliniğimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca İlginizi Çekebilir: Yerli İmplant Markaları Nelerdir?


Sıkça Sorulan Sorular

Yerli implantlar güvenli midir?

Evet, yerli implantlar yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir ve güvenlidir.

Yerli implant yaptırmak için özel bir klinik aramalı mıyım?

Yerli implant yapan kliniklerin sayısı henüz diğer markalara göre daha az olsa da, yerli implant tedavisi sunan birçok klinik bulunmaktadır. Fiyat almak için hemen iletişime geçin!

Yerli implantların bakımı nasıl yapılır?

Yerli implantların bakımı, doğru ağız hijyeni uygulamasını içermektedir. Dişlerin günde en az iki kez fırçalanması ve ara yüzlerin temizlenmesi gerekmektedir.

En iyi yerli implant markası hangisi?

Yerli implant üreticileri arasında son yıllarda öne çıkan markalardan biri Nucleoss’dur. Nucleoss, kaliteli ve dayanıklı ürünleriyle implant sektöründeki yerini sağlamlaştırmıştır.

WhatsApp ile Ücretsiz Danışmanlık Hattı

+90 545 956 43 79

+90 545 956 43 79

Bir sorunuz mu var? Bizi hemen arayın

info@dentallaid.com

Bize e-posta gönderin

+90 545 956 43 79

Online Whatsapp Hattımız

WhatsApp'tan Yazın.