Neden DentallAid - Dentallaid

Neden Dentallaid?

 • Tedavi Anlayışımız

  Konforlu diş bakımı ve tedavi deneyimi her kişinin doğal hakkıdır. Bu nedenle tüm misafirlerimizi tedavi amaçlı kontrolü, muayene ve konsültasyon bilgilerini detaylı olarak anlatmaya ve nezaketle güler yüzlü hizmet tecrübemiz ile gerçekleştirmekteyiz.

 • Sterilizasyon

  Temizlik ve hijyen adı altında çıktığımız bu yolda gelecek olan misafirlerimizin temiz ve güvenilir olduğunu bilerek kliniğimize gelmesi, hizmet politikamız açısından büyük önem taşımaktadır.

 • Ekip Anlayışı Ve Entegrasyon

  Her kişi için özel olan diş tedavilerinde oluşmuş ve oluşmakta olan her detay ve sorun kişiye özeldir. Ağız, diş sağlığı ve estetiği için gerekli olan tüm ihtiyaçlarınızı güler yüzlü hizmet tecrübemizle cerrahi ve teknik açıdan birlikte çalışan ekibimizle çalışmaktayız.

 • Kalite

  Kliniğimiz tarafından diş tedavileriniz için kullanılan teknolojik ve diğer tüm ekipmanlar kalite kontrol uzmanları tarafından kontrol edilmektedir. Lisanslı ürün politikamız ve kaliteli ürünlerimizden asla ödün vermeden çalışmaya devam etmekteyiz.

 • Kolay Ulaşım

  Tedavi olmak isteyen kişiler için seyahat süresini en aza indirebilmek ve insanlara kaliteli güvenilir bir hizmet verebilmek için İstanbul’un merkezine konumlandık.

 • Kliniğimize Ait Laboratuvar Sistemi

  Kliniğimize ait diş laboratuvarı sistemiyle estetik ve protetik diş tedavilerinizi cerrahi ve teknik açıdan entegre çalışan ekibimiz ile gerçekleştirmekteyiz.

WhatsApp ile Ücretsiz Danışmanlık Hattı

+90 545 956 43 79

+90 545 956 43 79

Bir sorunuz mu var? Bizi hemen arayın

info@dentallaid.com

Bize e-posta gönderin

+90 545 956 43 79

Online Whatsapp Hattımız

WhatsApp'tan Yazın.